BiP
HOME > Imprezy i Zawody > Relacje z imprez sportowych oraz pozostałych wydarzeń w KCRiS > Weekend z Ewą Szabatin - 22 - 23 września 2018 r.

Relacje z imprez sportowych oraz pozostałych wydarzeń w KCRiS

Weekend z Ewą Szabatin

 

W dniach 22 - 23 września Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu zorganizowało Weekend z Ewą Szabatin. Ewa to zawodowa tancerka, dwukrotna finalistka Mistrzostw Świata oraz Wicemistrzyni Pucharu Świata. Jest zakochana w modzie oraz w zdrowym stylu życia.
Od 8 lat uprawia jogę, fitness i promuje zdrowe jedzenie. Stworzyła markę Shabatin, zaraża ludzi swoimi pasjami. Kilka lat temu przeszła dużą metamorfozę. Postanowiła wtedy zmienić swoje życie. Wierzy, że dobra energia to klucz do dobrego samopoczucia, a dobre samopoczucie ma wpływ na wygląd zewnętrzny.

Ponad 60 osób miało możliwość uczestniczyć w warsztatach. Pierwszego dnia spotkanie odbyło się w pensjonacie KCRiS. Ewa poprowadziła wykład motywacyjny podczas którego opowiadała i uczyła jak zdrowo żyć, co jeść, czego unikać, mówiła o swojej karierze i tajnikach jogi.

Po wykładzie przyszła kolej na zajęcia kulinarne. Specjalnie na ten dzień Ewa przygotowała przepyszne, łatwe i bardzo zdrowe przepisy. Uczestnicy wspólnie wykonali oryginalne i pełne smaku dania takie jak: owsianka gryczana z jogurtem naturalnym i duszonymi śliwkami, tortilla wege z sosem sezamowym Mosso oraz serem Lazur, koreczki krabowe z sosem wasabi, stir-fry z kaszą gryczaną, serem pleśniowym, szpinakiem i suszonymi pomidorami czy tartinki gryczane z bananem i masłem orzechowym.

Warsztaty z gwiazdą to nie tylko spotkanie, podczas którego była możliwość przygotowania wyśmienitych dań. Ewa Szabatin to osoba z dużym doświadczeniem w dziedzinie zdrowego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Wspólne gotowanie to był doskonały czas, podczas którego można było wymienić doświadczenia, odpowiedzieć na nurtujące pytania z zakresu zdrowego odżywiania czy sportu.

Drugi dzień eventu poświęcony był zajęciom ruchowym. W sali fitness KCRiS prowadząca zaprezentowała uczestnikom tajniki jogi dance. To połączenie tradycyjnej jogi z elementami tańca. W trakcie ćwiczeń prowadząca zaprezentowała podstawowe pozycje, tak aby wszyscy mogli je sami powtarzać w domu.

Po zakończonych zajęciach czekała na wszystkich nie lada niespodzianka w osobie Rafała Maseraka. Rafał jest trzykrotnym wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych oraz dwukrotnym wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich. Była to wyśmienita okazja do rozmowy i wspólnej fotografii.

Podczas warsztatów Ewa zachęciła do przewartościowania swojego życia i przekazała solidną dawkę motywacji do prowadzenia zdrowego trybu życia. My również zachęcamy do aktywnego spędzania czasu. Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej palety zajęć w sali fitness gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni rodzaj ćwiczeń. Szczegóły znajdują się na stronie www.kcris.pl.

Partnerami Weekendu z Ewą Szabatin byli All About Life, Telewizja Kronika Kozienicka oraz Kozienice24.

 

Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu

 

 

Relacja fotograficzna (kliknij obok) - Relacja

Relacja filmowa (kliknij obok) - Relacja

 

Copyright KCRiS ©2006-2018
Wykonanie: ArtGabi.